Držet hubu a krok

28. srpna 2017 v 17:27
Někdy je lepší mlčet. Jak se lidově říká - držet hubu, než něco poděláš. Rád bych o jedné takové nepříjemnosti napsal.

Tvor lidský se snaží vystupovat přátelsky, formálně, seriózně. Potlačuje svůj vztek a emoce, aby byl společensky únosný. Jenomže potom přijde domů a sedne k počítači. Tady, schován za anonymitou své přezdívky se mění v děsivé monstrum, které volá po zabíjení, vypalování domů a rád nadává ostatním. Díky bohu jsou v naší republice miliony lidí, kteří to nedělají. Snad i 99 %. Jenomže o tom jednom procentu je nejvíc slyšet.

Jak jistě víte, před týdnem bylo výročí okupace ČSSR vojsky Varšavské smlouvy. Považuji to za velmi smutný den, a proto jsem o tom na svém blogu uveřejnil bajku. Zlý medvěd v ní chodil do pelíšků zvířátek a uzurpoval jim jejich domečky. Myslel jsem, že se k tomu přeci mohu vyjádřit, a to i jako člověk, co komunismus nezažil.

Jenomže v komentářích se strhl uragán. Bylo mi řečeno, že jsem vlastizrádnej šmejd, měl bych viset, komunisty na mě a bůhví co ještě. Trochu jsem to nevydržel a všechny je smazal. Nechal jsem jediný pozitivní, ze který ještě jednou děkuji. Byla chyba mazat ostatní komentáře, ale neměl jsem na to psychicky.

Není lepší držet hubu a krok. Ale s následky se člověk musí vyrovnat. Pokud by někdo si onu bajku chtěl přečíst a posoudit, zda za ní mám viset, zde je
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama