To nikdy neudělám!

12. září 2017 v 11:20
"To nikdy neudělám!" Každý z nás už si tohle někdy řekl a následně připojil: "A proč vlastně ne?" Jak říká mladší generace, YOLO. Žijeme jen jednou. A vyzkoušet si něco mimo komfortní zónu by měl rozhodně každý. Třeba jet na sáňkách do půl těla (ozkoušeno) nebo sníst kilo mořských ústřic (Neozkoušeno, za případnou nevolnost neručím.) Prostě cokoliv, co se nám napřed zdálo jako nemožné, ale potom to stálo za pokus.
Uvedu osobní příklad. Vždycky jsem se chtěl podívat do Norska. Je to ale extrémně drahá země, lístek na MHD stojí přes stovku, chleba dost často taky. A já jako student nikdy nemám dost peněz, takže to není jen tak. A přesto jsme se rozhodli tam vydat a utratit maximálně pět tisíc se vším všudy. To v v celé Skandinávii není problém během jednoho dne, natož za čtrnáct dní.
Dopadlo to tak, že jsme občas mrzli ve stanu, někdy bychom si dali trochu více jídla, jindy zase šlapali radši pěšky než jeli autobusem. Rozhodně to stálo za to. Takže když mi kamarád nabídl cestu do Ghany, řekl jsem si - "A proč vlastně ne?" Kdo udrží tuto otázku v rozumné míře a nebude ji říkat na všechno, pozná mnoho nového a zjistí, že vykročit z komfortní zóny se vyplatí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama